Blog „W rozwoju”

Zdjęcie pt. Magia jest tym, co czynisz

Witaj na naszym blogu. Przed Tobą teksty o tym, co robimy, jakie projekty realizujemy, z jakich narzędzi korzystamy, co czytamy i czym chcemy się z Tobą podzielić. Pogrupowaliśmy blog na 4 kategorie:

  1. DRAMA – tutaj znajdziesz tzw. „narzędziownie”, czyli ćwiczenia, gry, scenariusze, opisy narzędzi z jakich korzystamy podczas warsztatów, doradztwa i coachingu. Najwięcej tekstów będzie dotyczyło dramy – bowiem uważamy ją za jedną z najbardziej skutecznych dróg w rozwoju.
  2. W ROZWOJU – czyli trzon naszej działalności. Będziemy podsyłać Ci tutaj teksty, które zmuszają do wychodzenia poza strefę komfortu (a tylko poza strefą komfortu zaczyna się rozwój), które mobilizują do działania, motywują do zmiany, albo zwyczajnie pozwalają na zwolnienie tempa i cieszenie się życiem.
  3. INSPIRACJE – czasami przybiorą formę blogowego LIFESTYLE. Chcemy pokazać Ci, jak żyje Człowiek Fundacji, z jakimi ludźmi pracujemy, co robimy na co dzień, jakie projekty realizujemy, nad czym główkujemy, kto nas zachwycił, co zdenerwowało i o co chcemy walczyć. Czyli nasze życie – ludzi w rozwoju.
  4. DO POBRANIA – tutaj szykujemy dla Ciebie niezbędniki, które ułatwiają codzienne działanie w życiu osobistym i zawodowym. Chcemy, byś miała/miał konkretną korzyść z tego, że do nas zaglądasz.

 

 
A wszystko dlatego, że CZARY SĄ CZYMŚ, CO ROBISZ 🙂

Strona jest przyjazna ciasteczkom. Przeglądając ją, zgadzasz się na ich użycie.Ok!

Trwa wczytywanie...
Trwa wczytywanie...